Yükleniyor...

Ataşehir Konutları

Anasayfa / Projeler / Tamamlanan Projeler / Ataşehir Konutları

Ataşehir Konutları

Anasayfa / Projeler / Tamamlanan Projeler / Ataşehir Konutları

Ataşehir Konutları

Konya ATAŞEHİR’le yeni bir projeye daha kavuşuyor. Bünyesinde barındırdığı lüks konut ve mağazalarla yarının mimarisi yeni yerinde yükseliyor. Otogardan Ankara yolu girişinde köşe parselde yer alan ATAŞEHİR 71.000m2’lik yüzölçümüyle farklı soluklar kazandıracak.

Kaliteli, geniş ve kullanışlı mekanlara sahip ortalama 600 konut, Konya’nın en gözde yerinde yükseliyor. Dağ Mühendislik güvencesiyle müşterilerine sunulan ATAŞEHİR, yaklaşık 25.000m2 ticaret merkeziyle çok kazandıran bir yer olacak.

Bütün bunlar konut alanı ve ticaret merkezi ile sınırlı değil. Türkiye’nin en büyük ve kapsamlı kongre merkezinin yakınında yükselecek olan ATAŞEHİR’de hayat bulacak modern lüks otel turizme ayrı bir önem katacak. Alışveriş gezi ve dinlenme alanlarında geçirilen her zamanda huzuru hissedeceğiniz mekanlar artık sizlere çok yakın. ATAŞEHİR, hayatınıza keyif katan ve sizleri yormayan bir dünya olacak. Profesyonel satış ve pazarlama tekniklerinin kullanılacağı ATAŞEHİR’de mağaza konseptlerinde de farklılıkları göreceksiniz. Geçmişten bu güne kadar büyük başarılarla yürüyen Dağ Mühendislik ATAŞEHİR’le çok yakında sizlerle.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 444 9 324

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.