Dağ Mühendislik

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Neden Dağ Mühendislik?

“Keşfetme arzusu ile sürekli gelişen ve yenilikçi bir yapı içerisinde yer alacaksınız!”

Temelde keşif arzusu ile geliştirilen İnsan Kaynakları stratejimizde bireylerin potansiyelleri ve yeteneklerini keşfederek en doğru şekilde konumlandırıyoruz. Daha sonra kariyer haritalarını birlikte özenle oluşturuyor ve belirlenen hedefler doğrultusunda yetkinliklerini arttırmaları için gerekli desteği sunuyoruz.  Ayrıca proaktif etkinlikler ve inovatif girişimler sayesinde kariyer planları için gerekli kişisel donanımları edinmelerine de katkıda bulunuyoruz.

Performans yönetimi ve yetenek geliştirme sistemleri ile çalışanlara ekstra değerler katarak bireysel başarı ile birlikte kurumsal başarının da ivme kazanmasını hedefliyoruz. Bu bağlamda kişisel gelişimin çalışma hayatında sürekli olarak bir devinim içerisinde olması gerektiğine inanan bir yapı ile çalışanlarımız için gelişimin ve yeniliğin kapılarını sonuna kadar aralıyoruz.

“İş dünyasının Zirvesinde  yer almanız başarıyı size daha hızlı bir şekilde getirecektir!”
Potansiyeliniz ve yetenekleriniz ile orantılı olarak kariyer basamaklarını hızla tırmanabilmeniz için sağlanan kurum içi eğitimlerin yanı sıra “Güçlü” bir safta yer almanızın sonucu olarak teoriği pratiğe çevirmenizi de hızlandırıyoruz. Bu hız ile entegre olarak Güçlü İnşaat bünyesinde hareket kabiliyetinizin azalmaması ve fikirlerinizi rahatça beyan edebilmeniz için özgür bir çalışma ortamı da sağlamaktayız. Ayrıca farklı görüşlere saygı duyan, sürekli gelişen ve inovatif bir çalışma ortamında kariyer haritanızda hızlı ilerleyişinizi ve başarı skalanızı renklendirmenizi en az sizler kadar istiyoruz.

İnsan Kaynakları
sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri