Dağ Mühendislik

Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Dağ Mühendislik’i kurarken dağ gibi güçlü ve güvenilir olmayı, her zaman daha yeniyi ve daha iyiyi arayan yaklaşımımızla zirveyi hedefledik. Bu yolda en büyük gücü, 30 yılı aşan istikrarlı bir iş hayatımız ve sağlam altyapımızdan alıyoruz.

Sorumluluklarımızın bilincindeyiz. İnsanların barınma ihtiyacını karşılarken, müşteri memnuniyeti ve sadakati kadar, doğaya ve yaşama karşı duyarlılığa da büyük önem veriyor, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin mutluluğunu sürdürülebilir kılmak için çalışıyoruz. İnsan odaklı bir şirket olarak, tüm paydaşlarımızın hayatlarına değer katmak, hep birlikte güçlü bir gelecek inşa etmek, temel amaçlarımızın başında geliyor.

İlkeli, dürüst, disiplinli, bilimin gücüne inanan, üretken ve yenilikçi bir yapı olarak yolumuza devam ediyoruz. Hedeflerimizin daima peşinde, taahhütlerimizin daima arkasındayız. Hedeflerimiz doğrultusunda temas ettiğimiz tüm iş ortaklarımız için katma değer oluşturmayı sürdürürken, en doğru noktalarda en faydalı yatırımları yapmaya devam ediyoruz. Gerek proje sürecinde gerekse sonrasında, ürettiğimiz yaşam alanlarında rahatlık, huzur, güven ve konforun devamı için kesintisiz hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz mutluluk, yepyeni projeler için bize büyük bir güç veriyor.

Bu güç ve paydaşlarımızın ‘değerlerine’ önem veren, çevreye ve yaşama saygılı, çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini destekleyen yönetim ve iş modelimizle; ‘en iyiyi’ sunmayı, sektöründe, ‘en iyi’ ve ‘en güvenilir’ olmayı hedefliyoruz.

Mehmet DAĞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Başkanın Mesajı

MEHMET DAĞ KİMDİR ?

1970 Konya doğumlu olan Mehmet Dağ, Dağ Holding kurucusu ve başkanıdır. Mehmet Dağ, 1992 yılında İTÜ İnşaat Mühendisliği'nden mezun oldu. Yine aynı yıl şimdilerde Holding olan Dağ Mühendislik firmasını kurdu.
50.000'i aşkın çalışanı ile başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin çeşitli bögelerinde, İnşaat, Gayrimenkul, Turizm, Sanayi alanlarında ana müteahhit ve yatırımcı olarak faaliyet gösteriyor.
Dağ holding Türk ekonomisine değer katmış, 30.000'in üzerinde konut üreten Türk gayrimenkul sektörünün öncü markalarından biri haline gelmiştir.
Tüsiad üyesi Mehmet Dağ evli ve 3 çocuk babasıdır.

sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri