Dağ Mühendislik

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Dağ Mühendislik olarak, en doğal ihtiyaç olan barınma ihtiyacını modern, çevreye saygılı, konforlu ve zevkli yapılar ile karşılıyoruz.

Müşteri memnuniyeti esaslı duruşumuzla tüm beklentileri en doğru şekilde cevaplamaya çalışıyoruz. Yeni yüzyılın mimari tasarım ideallerini yerine getiren yaşam alanları sağlıyoruz. Bunları yaparken aynı zamanda yeni istihdam alanları da yaratarak ekonomiye katkı sağlıyoruz. Değişen ve gelişen teknolojiyi yakından izliyor, akıllı teknoloji ve sağlam yapıları bir araya getirerek güvenli yaşam alanları inşa ediyoruz. Yaşadığımız topraklardaki tarihsel ve kültürel dokumuza sahip çıkıyoruz. Bu yaşam alanlarını kurarken, müşterilerimiz ve paydaşlarımıza kattıklarımız, savunduğumuz ve birlikte koruyup geliştirdiğimiz her değer bizim de değerlerimizi oluşturuyor. Benimsediğimiz ve savunduğumuz tüm bu değerler ile yeni neslin geleceğini yaratıyoruz.

İnsan odaklı yaklaşım
Dağ Mühendislik, çalışan memnuniyeti ve bağlılığına önem veren, sosyal sorumluluk çalışmalarını destekleyen, müşteri ve paydaşlarının mutluluğunu esas alan bir vizyona sahiptir.
 

Başarı odaklı yaklaşım
Adını aldığı "dağ" gibi sürekli zirveyi hedefleyen bir oluşum Dağ Mühendislik. İnsana, doğaya ve topluma yarar sağlamaya odaklı bir yaklaşım ve sürekli üretimle, başarıya ulaşmak için çalışıyoruz. Verilen sözleri tutmayı ve güvenirliliği en önemli kriter olarak görüyor, memnuniyet ölçümleme yöntemleriyle; insan-çevre uyumunu da sağlayarak, alınan aksiyonların topluma ve çevreye olan etkisini dikkate alıyoruz. Tüm paydaşlarımıza eşit mesafedeki duruşumuzla adil bir yaklaşım sergiliyoruz. İhtiyaç ve beklentilerin farkındayız, aldığımız geri bildirimleri doğru yöneterek paydaşlarımızın hayatlarına değer katıp, birlikte güçlü yarınlar inşa ediyoruz.
Şeffaflık
Çalışan, müşteri ve tüm paydaşlarımızın her türlü sorununu rahatça paylaşabildiği şeffaf yapımızla; güvenilirlik ve dürüstlüğün her zaman en büyük savunucusuyuz. Sinerji yaratan, çalışanlarla birlikte paylaştıkça büyüyen, öğrenen, öğreten ve çözüm odaklı bir şirketiz. Stratejik işbirliklerine her zaman açığız, çalışanlarımızın da hisse alabildiği yapımızla farklılığımızı yansıtmaya devam ediyoruz.
Uzmanlık
Uzmanlığın öneminin bilincinde olan her marka gibi her aşamadaki hizmetlerimizle (satış öncesi, satışta, teslim öncesi, teslim sırası ve teslim sonrasında), sürdürülebilir kalite için uygun yönetim sistemleri, toplam kalite yönetimi ve yönetim modellerini uygulamada, konusunda uzman kişilerle çalışıyoruz. İşini amatör bir ruhla profesyonelce yapmanın en doğru yaklaşım olduğuna inanıyoruz.
Yenilikçilik
Modern ve yenilikçi yönetim anlayışımızla, ilke ve yaklaşımlarımızı geliştirdiğimiz her projeye özenli bir şekilde yansıtıyoruz. Yenilikleri sürekli takip ediyor, yeni ürün ve hizmetler geliştiriyor, öneri sistemi ile sürekli iyileştirmeler yapıyoruz. Tüm iş süreçlerimizde teknolojiyi en iyi şekilde kullanıyor, topluma ve çevreye duyarlı teknolojileri bulup uyguluyoruz.

Değerlerimiz
sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri