Doğaşehir Konya

Satışta Olan Projeler

Doğaşehir Konya

Artılarla Dolu Bir Yaşam; Doğaşehir…


Daha yeşil bir çevre, daha mavi bir gökyüzü nasıl olur?

210.000 m2’lik dev yeşil alanı ve günün her saati doğal hayatla iç içe olabileceğiniz parklara sahip Doğaşehir’e, Konya’nın temiz hava kaynağı Yazır’da yer vermekle olur. Özel ankastre donanıma sahip geniş metrekareli mutfaklar, evinizde en keyifli sabah kahvaltılarının buluşma noktası artık!

 

Mimaride ne kadar ileri gidebilirsiniz?

Sınırları aşabileceğinize inanırsanız, hem estetik tasarımı hem fonksiyonelliği tek bir mimaride sunabilirsiniz. Doğaşehir Plus’ın 2. etabında bulunan meyve bahçesinde, canınızın çektiği meyveyi dalından kopararak yemenin keyfi yaşanıyor. Böylece daha sağlıklı ve daha doğal bir hayatın tüm imkanlarını yaşam alanınızda bulabiliyorsunuz.

 

Alışverişi nasıl daha keyifli hale getirebilirsiniz?

Doğaşehir Plus’ın içindeki 71 adet konforlu dükkanda, sevdiğiniz markalara ve tüm ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Yaşayacağınız yerde toplantılarınızı ve arkadaş buluşmalarınızı yüksek standartlarda kafe keyfi ile gerçekleştirebilir, hayatın her saniyesini dolu dolu yaşayabilirsiniz.

 

Konya’nın Doğası ile İç İçe…

Sadece Konya’nın değil, Türkiye’nin de iddialı projesi Doğaşehir’in her detayında “daha fazlası” hayal edildi. Siz ve sevdikleriniz için en iyisini sunabilmek adına olabildiğince kapsamlı ve donanımlı bir proje meydana getirdik. İşte tam da bu noktada Türkiye’nin en iddialı projelerinden birini üretmeyi başardık.


Sosyal Yaşam Olanakları

Sosyal Yaşam Olanakları

210.000 m2’lik dev bir yeşil alana sahip olan Doğaşehir Konya’da Parklardan fitness merkezine, Konferans salonundan sinema salonuna kadar bir çok alternatif sosyal alan mevcut.Doğaşehir Konya

BU PROJE İLE İLGİLENİYORUM

Formu doldurup gönderdiğinizde satış ekibimiz sizi en kısa süre içerisinde arayıp proje ile ilgili detaylı bilgi vereceklerdir.

Diğer Satışta Olan Projeler

Tual Bahçekent
Tual Bahçekent

Başakşehir / İstanbul (Avrupa)

Tual Adalar
Tual Adalar

Kartal / İstanbul (Anadolu)

Tual Comfort
Tual Comfort

Avcılar / İstanbul (Avrupa)

sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri