Tual Adalar

Satışta Olan Projeler

Tual Adalar

Bir Yaşam Hayal Edin…


Modern mimarisi, geniş, konforlu daire seçenekleri ve sosyal aktivite alanları ile şık ve prestijli bir yaşama adım atmanızı sağlıyor. Her daim tadını çıkaracağınız görkemli adalar manzarasını, Tual Adalar’ın her noktasından keyfini sürebilirsiniz. Metro’dan deniz ulaşımına, ana arterlerden toplu taşımaya her türlü ulaşım imkanı yürüme mesafesinde. Arka tarafında tüm doğal cazibesi ve tertemiz havasıyla Aydos ormanı bulunurken önünde ise en alt katlardan itibaren sere serpe uzanan adalar ve deniz manzarası tabloyu tamamlıyor.

 

Bir Tarih Hayal Edin…

Temiz havası, mavi göletleri ve yeşil ormanları ile adeta cenneti bünyesinde bulunduran bu merkez, Osmanlı döneminde bile padişahların vazgeçilmez dinlenme yerleri arasında geliyordu.

 

Tual Adalar’da yaşam başladı…

Ferah, şık, konforlu dairelerde, geniş sosyal alanları ile prestijli yaşam başladı. Siz de Tual Adalar ayrıcalığını yaşayın, hemen taşının!


Sosyal Yaşam Olanakları

Projeyi çevreleyen doğal güzelliklerin yanı sıra Tual Adalar’da yer alan sosyal alanlarda size ve ailenize huzurlu bir yaşam alanı sunuyor.Tual Adalar
  • Durum: Satışta Olan Projeler
  • Adres: Şehit Aydın Çelik Cd. Yaman Sk. Tual Adalar Satış Ofisi Yakacık, Kartal / İstanbul (Anadolu)
  • Proje Web Sitesi: www.tualadalar.com

BU PROJE İLE İLGİLENİYORUM

Formu doldurup gönderdiğinizde satış ekibimiz sizi en kısa süre içerisinde arayıp proje ile ilgili detaylı bilgi vereceklerdir.

Diğer Satışta Olan Projeler

Tual Comfort
Tual Comfort

Avcılar / İstanbul (Avrupa)

Doğaşehir Konya
Doğaşehir Konya

Selçuklu / Konya

Tual Bahçekent
Tual Bahçekent

Başakşehir / İstanbul (Avrupa)

sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri