Yükleniyor...

Tual Bahçekent

Anasayfa / Projeler / Devam Eden Projeler / Tual Bahçekent

Tual Bahçekent

Anasayfa / Projeler / Devam Eden Projeler / Tual Bahçekent

Yeni İstanbul'un Yeni Yaşam Projesi!


Şimdi İstanbul’un yeni yüzü Bahçekent’te yepyeni bir kent yükseliyor: Tual Bahçekent. Yeni İstanbul’un simgesi geleceğin şehircilik anlayışını ortaya koyan Tual Bahçekent, kent içinde modern bir kent olarak yükseliyor. Emlak Konut ve TOKI güvencesiyle Dağ Mühendislik uzmanlığını buluşturan yaşam projesi Tual Bahçekent, 190 dönüm alana yayılan toplam 1.617 konut, 122 residence, ticari ünite, sosyal tesisler, sağlık, eğitim, ibadet ve kültür varlıklarıyla Bahçekent’in simgesi olmaya aday...

Kanal İstanbul projesine ve üçüncü havalimanına yakınlığı, üçüncü köprü bağlantı yollarının, TEM ve Kuzey Marmara otoyollarının kesişim noktasındaki konumuyla Bahçekent, tıpkı Bahçeşehir, Ataşehir ve Kayaşehir gibi mega kentlerin izinde ilerliyor. Geniş, ferah yerleşime ve yemyeşil doğaya sahip Bahçekent, modern şehircilik örneği yapılanmasıyla İstanbul’un geleceğinde özel bir yere sahip. Bahçekent ile İstanbul’un kuzeyinde yeni bir İstanbul doğuyor.

1+1’den 4+1’e farklı daire seçenekleri sunan Tual Bahçekent, 2000 konut ve ticari üniteye ev sahipliği yapıyor.

Yalnızca bir ev değil, başlı başına bir kent!


Yüksek mimari standartlarıyla ve üstün yapı kalitesiyle fark yaratan Tual Bahçekent’te farklı beklentilere farklı çözümler üreten bir yaşam zenginliği sürekli elinizin altında. Tual Bahçekent geniş yolları, düzenli peyzaj alanları, Hayat Parkı’na hakim yaşam alanları, çevre dostu yapı teknolojileriyle doğayla iç içe bir yaşam vaat ediyor.

Hayat Parkı

Her bloktan Hayat Parkı manzarasına hakim olacak şekilde planlanan Tual Bahçekent’in bahçe ya da balkon seçenekli konutlarında temiz havadan faydalanacak, gürültü kirliliğinden uzak huzur dolu anlar yasayacaksınız.

Kompleks Yaşam Alanı

Tual Bahçekent çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz saygın eğitim kurumlarına ev sahipliği yapıyor. Özel ve devlet okulları, bağımsız bölümden oluşan kreşler ve öğrenciler için düşünülmüş eğitim tesisleri Tual Bahçekent’te bir arada bulunuyor.

Eşsiz Lokasyon

Kanal İstanbul projesine ve üçüncü havalimanına yakınlığı, üçüncü köprü bağlantı yollarının, TEM ve Kuzey Marmara otoyollarının kesişim noktasındaki konumuyla Bahçekent, tıpkı Bahçeşehir, Ataşehir ve Kayaşehir gibi mega kentlerin izinde ilerliyor.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 444 9 324

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.