Yükleniyor...

Tual Adalar

Anasayfa / Projeler / Devam Eden Projeler / Tual Adalar

Tual Adalar

Anasayfa / Projeler / Devam Eden Projeler / Tual Adalar

Bir Yaşam Hayal Edin…


Modern mimarisi, geniş, konforlu daire seçenekleri ve sosyal aktivite alanları ile şık ve prestijli bir yaşama adım atmanızı sağlıyor. Her daim tadını çıkaracağınız görkemli adalar manzarasını, Tual Adalar’ın her noktasından keyfini sürebilirsiniz. Metro’dan deniz ulaşımına, ana arterlerden toplu taşımaya her türlü ulaşım imkanı yürüme mesafesinde. Arka tarafında tüm doğal cazibesi ve tertemiz havasıyla Aydos ormanı bulunurken önünde ise en alt katlardan itibaren sere serpe uzanan adalar ve deniz manzarası tabloyu tamamlıyor.

Bir Tarih Hayal Edin…


Temiz havası, mavi göletleri ve yeşil ormanları ile adeta cenneti bünyesinde bulunduran bu merkez, Osmanlı döneminde bile padişahların vazgeçilmez dinlenme yerleri arasında geliyordu.

Adalar Manzarası

Alt katlardan itibaren sonsuz deniz ve adalar manzarası ile güne huzurla başlayacaksınız. Tual Adalar’da mavinin en güzel tonları ile manzaranıza bakmaya doyamayacaksınız.

Aydos Ormanları

Şehrin Merkezinde doğa ile iç içe bir yaşam Tual Adalar’da mümkün. Çünkü  İstanbul’un en görkemli yeşil alanlarından olan Aydos ormanları yanı başınızda.

Sosyal Alanlar

Projeyi çevreleyen doğal güzelliklerin yanı sıra Tual Adalar’da yer alan sosyal alanlarda size ve ailenize huzurlu bir yaşam alanı sunuyor.

Geniş Sosyal Alanları ile Prestijli Yaşam kapıları burada sizler için açılıyor.


Proje Sitesi detaylar : https://www.tualadalar.com

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 444 9 324

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.