Tual AdalarFerah, Şık, Konforlu Daire Seçenekleri ile...

Temiz havası, mavi göletleri ve yeşil ormanları ile bu merkez İstanbul’un nefes alan ilçesidir.
 
Geçmişte olduğu gibi günümüzde de vazgeçilmezliğini koruyan ve İstanbul’un yüksek tepesini barındıran bu bölge; çeşit çeşit ağaçları, masmavi göletleri ve ada manzarası ile şehrin yoğunluğu ve stresinden kaçanların uğrak bölgesi konumundadır. Osmanlı döneminde bir dinlenme ve av alanıydı. Padişah ve sultanların yazlık amaçlı bölgede yaptırmış olduğu köşk ve dağ evlerinin kalıntıları günümüzde buraya gelen ziyaretçilerine o zamanın destansı hikayelerine şahitlik etmeye devam etmektedir.
 
Ferah, Şık, Konforlu Daire Seçenekleri ve Geniş Sosyal Alanları ile Prestijli Yaşam kapılarını ardına kadar sizler için açıyor.
 
Modern mimarisi, geniş, konforlu daire seçenekleri ve sosyal aktivite alanları ile şık ve prestijli bir yaşama adım atmanızı sağlıyor.Her daim tadını çıkaracağınız görkemli adalar manzarasını, Tual Adalar’ın her noktasından keyfini sürebilirsiniz.
 
Metro’dan deniz ulaşımına, ana arterlerden toplu taşımaya ulaşım imkanı yürüme mesafesinde. Üstelik üniversite, hastane ve AVM’ler de hemen yanı başında. Arka tarafında tüm doğal cazibesi ve tertemiz havasıyla Aydos ormanı bulunurken önünde ise en alt katlardan itibaren sere serpe uzanan adalar ve deniz manzarası tabloyu tamamlıyor. Başkaları buna yatırım, biz ise çocuklarımıza aktarılacak değerli bir yaşam diyoruz.