Tual Bahçekent

Turizmin, ticaretin, ekonominin, sporun, tarihin ve kültürün buluşma noktası İstanbul, farklı yaşam biçimlerini içinde barındıran koca bir yuva olarak büyümeye devam ediyor. Gelenekle geleceği birleştiren modern şehir anlayışının yalnızca bölgesel değil, global bir sembolü olarak değeri her geçen gün artıyor. Üçüncü havalimanına yakınlığı, üçüncü köprü bağlantı yollarının, TEM ve Kuzey Marmara otoyollarının kesişim noktasındaki  konumuyla Bahçekent; tıpkı Bahçeşehir, Ataşehir ve Kayaşehir gibi megakentlerin izinde ilerliyor. Geniş, ferah yerleşime ve yemyeşil doğaya sahip Bahçekent, modern şehircilik örneği yapılanmasıyla İstanbul’un geleceğinde özel bir yere sahip. Bahçekent ile İstanbul’un kuzeyinde yeni bir İstanbul doğuyor.  

Tual Adalar

Temiz havası, mavi göletleri ve yeşil ormanları ile bu merkez İstanbul’un nefes alan ilçesidir.   Geçmişte olduğu gibi günümüzde de vazgeçilmezliğini koruyan ve İstanbul’un yüksek tepesini barındıran bu bölge; çeşit çeşit ağaçları, masmavi göletleri ve ada manzarası ile şehrin yoğunluğu ve stresinden kaçanların uğrak bölgesi konumundadır. Osmanlı döneminde bir dinlenme ve av alanıydı. Padişah ve sultanların yazlık amaçlı bölgede yaptırmış olduğu köşk ve dağ evlerinin kalıntıları günümüzde buraya gelen ziyaretçilerine o zamanın destansı hikayelerine şahitlik etmeye devam etmektedir.   Ferah, Şık, Konforlu Daire Seçenekleri ve Geniş Sosyal Alanları ile Prestijli Yaşam kapılarını ardına kadar sizler için açıyor.   Modern mimarisi, geniş, konforlu daire seçenekleri ve sosyal aktivite alanları ile şık ve prestijli bir yaşama adım atmanızı sağlıyor.Her daim tadını çıkaracağınız görkemli adalar manzarasını, Tual Adalar’ın her noktasından keyfini sürebilirsiniz.   Metro’dan deniz ulaşımına, ana arterlerden toplu taşımaya ulaşım imkanı yürüme mesafesinde. Üstelik üniversite, hastane ve AVM’ler de hemen yanı başında. Arka tarafında tüm doğal cazibesi ve tertemiz havasıyla Aydos ormanı bulunurken önünde ise en alt katlardan itibaren sere serpe uzanan adalar ve deniz manzarası tabloyu tamamlıyor. Başkaları buna yatırım, biz ise çocuklarımıza aktarılacak değerli bir yaşam diyoruz. ..

Floraşehir

Floraşehir dostlarına… Düşlediğiniz, keyif alacağınız, yaşarken kendinizi iyi hissedeceğiniz bir mekana daha imza atmak istedik. Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda bir yeniliğe daha hayat veriyoruz. Dağ Mühendislik güvencesiyle yükselen Floraşehir’de yeşilin keyfini süreceksiniz. Sosyal alanların da yer alacağı Floraşehir, kent dokusuna yakışan tasarımıyla bir cazibe merkezi konumunda olacak. Yaşarken kendinizi tatil keyfinde hissetmeniz için bir ayrıntıyı gözden kaçırmadık. Zemin katlardaki hobi bahçeleri, günün her saatinde size özel anlar yaşatacak. Ailenizle, yakınlarınızla ve dostlarınızla huzurlu bir dünyanın kapısını açıyoruz

Doğaşehir Plus

YALNIZCA ÖZEL PROJELER, SİZE VE SEVDİKLERİNİZE DAHA FAZLASINI VEREBİLİR... Sadece Konya’nın değil, Türkiye’nin de iddialı projesi Doğaşehir Plus’ın her detayında “daha fazlası” hayal edildi. Daha yeşil bir çevre, daha mavi bir gökyüzü nasıl olur? 210.000 m2’lik dev yeşil alanı ve günün her saati doğal hayatla iç içe olabileceğiniz parklara sahip Doğaşehir’e, Konya’nın temiz hava kaynağı Yazır’da yer vermekle olur. Özel ankastre donanıma sahip geniş metrekareli mutfaklar, evinizde en keyifli sabah kahvaltılarının buluşma noktası olacak.   Mimaride ne kadar ileri gidebilirsiniz? Sınırları aşabileceğinize inanırsanız, hem estetik tasarımı hem fonksiyonelliği tek bir mimaride sunabilirsiniz. Doğaşehir Plus’ın 2. etabında bulunan meyve bahçesinde, canınızın çektiği meyveyi dalından kopararak yemenin keyfini yaşayacaksınız. Böylece daha sağlıklı ve daha doğal bir hayatın tüm imkanlarını yaşam alanınızda bulacaksınız. Alışverişi nasıl daha keyifli hale getirebilirsiniz? Doğaşehir Plus’ın içindeki 71 adet konforlu dükkanda, sevdiğiniz markalara ve tüm ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşabilirseniz.Yaşayacağınız yerde toplantılarınızı ve arkadaş buluşmalarınızı yüksek standartlarda kafe keyfi ile buluşturursanız, hayatın her saniyesini dolu dolu yaşayabilirsiniz. Yatırımınızdan maksimum kazancı nasıl elde edersiniz? Evinizi a..

Doğaşehir

Hayallerinizi süsleyen yeni bir solukla daha karşınızdayız. adından da anlaşılacağı üzere yeşilin hakim olacağı doğaşehir konutları tasarımıyla sizlerin beğenisine sunuluyor. En ayrıntı detayların dikkatlice tasarlandığı modern mekanda zamanınız daha keyifli geçecek. Doğaşehir’de ailelerin bütün isteklerini karşılayabilmesi de bir o kadar kolay. İster dinlenin, ister spor yapın. temiz havanın yeşil ile bütünleştiği yeni mekanlar sızlere huzur verecek. her yaştan ınsanın sıkılmadan zamanını değerlendirebileceği alanlar tasarladık. bugüne kadar sahip olabıleceğim en güzel ev burasıdır diyebileceğiniz doğaşehir konutları bütün güzellikleriyle sizleri karşılıyor. huzurlu bir yaşam diliyoruz. 

Bahçekent Flora

Doğanın eşsiz zarafetinin her sabah sizi pencerenizde karşılayacağı hayallerinizdeki yaşam şimdi Bahçekent’te yükseliyor.   İzka İnşaat, Dağ Mühendislik ve Sıtar İnşaat’ın bir araya gelerek, Emlak Konut ve Toki güvencesiyle inşa ettiği Bahçekent Flora; 45.000 m2 alan üzerinde 875 daireden oluşuyor.   Bölgenin yeni çekim merkezi olacak “Hoşdere Bölge Parkı” cepheli Bahçekent Flora; geniş peyzaj alanları, her anı eğlenceye dönüştüren sosyal ayrıcalıkları, kafeleri, restoranları ve ticari alanlarıyla sizleri İstanbul’un en doğal haline davet ediyor…   Bahçekent, tıpkı Bahçeşehir ve Ispartakule gibi gayrimenkul yatırımların yoğunlaştığı, ulaşım imkanlarının zenginleştiği İstanbul’un yepyeni, gözde yerleşim bölgesi… Yakın gelecekte pek çok insanı kendine çekecek yatırımların yapıldığı Bahçekent’te bölgeye değer katacak proje; Cadde Flora yükseliyor!...   Cadde Flora, çevresinde yapılan yatırımlar sayesinde bölgenin bir çok çekim alanının ortasında yer alıyor. Örneğin; 160 bin metre kareye yayılan dev şehir parkıyla komşu! Diğer yandan projenin hemen karşısında hastane ve okullar inşaa edilecek.   Cadde Flora konumunun yanı sıra ulaşım imkanlarıyla da öne çıkıyor. Tem Otoyolu’na yakın mesafedeki proje, Delikkaya üzerinde inşaa edilmesi planlanan, TEM ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantısına yakınlığıyla da şehrin önemli iki aksı arasında yer alacak. Üstelik..