Doğaşehir PlusSize hayalinizdeki evden fazlasını, her anından keyif alacağınız bir yaşam vaadediyoruz.

YALNIZCA ÖZEL PROJELER, SİZE VE SEVDİKLERİNİZE DAHA FAZLASINI VEREBİLİR...

Sadece Konya’nın değil, Türkiye’nin de iddialı projesi Doğaşehir Plus’ın her detayında “daha fazlası” hayal edildi.


Daha yeşil bir çevre, daha mavi bir gökyüzü nasıl olur?

210.000 m2’lik dev yeşil alanı ve günün her saati doğal hayatla iç içe olabileceğiniz parklara sahip Doğaşehir’e, Konya’nın temiz hava kaynağı Yazır’da yer vermekle olur. Özel ankastre donanıma sahip geniş metrekareli mutfaklar, evinizde en keyifli sabah kahvaltılarının buluşma noktası olacak.
 

Mimaride ne kadar ileri gidebilirsiniz?

Sınırları aşabileceğinize inanırsanız, hem estetik tasarımı hem fonksiyonelliği tek bir mimaride sunabilirsiniz. Doğaşehir Plus’ın 2. etabında bulunan meyve bahçesinde, canınızın çektiği meyveyi dalından kopararak yemenin keyfini yaşayacaksınız. Böylece daha sağlıklı ve daha doğal bir hayatın tüm imkanlarını yaşam alanınızda bulacaksınız.


Alışverişi nasıl daha keyifli hale getirebilirsiniz?

Doğaşehir Plus’ın içindeki 71 adet konforlu dükkanda, sevdiğiniz markalara ve tüm ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşabilirseniz.Yaşayacağınız yerde toplantılarınızı ve arkadaş buluşmalarınızı yüksek standartlarda kafe keyfi ile buluşturursanız, hayatın her saniyesini dolu dolu yaşayabilirsiniz.


Yatırımınızdan maksimum kazancı nasıl elde edersiniz?

Evinizi aldığınız proje büyük ve iddialı, lokasyonu avantajlı olursa; projenin mimarı çok kazandıran Dağ Mühendislik olursa yatırımınızı katlamanız hiç de sürpriz değil...