Bahçekent FloraDoğanın eşsiz zarafeti sizi her sabah pencerenizden karşılayacak

Doğanın eşsiz zarafetinin her sabah sizi pencerenizde karşılayacağı hayallerinizdeki yaşam şimdi Bahçekent’te yükseliyor.
 
İzka İnşaat, Dağ Mühendislik ve Sıtar İnşaat’ın bir araya gelerek, Emlak Konut ve Toki güvencesiyle inşa ettiği Bahçekent Flora; 45.000 m2 alan üzerinde 875 daireden oluşuyor.
 
Bölgenin yeni çekim merkezi olacak “Hoşdere Bölge Parkı” cepheli Bahçekent Flora; geniş peyzaj alanları, her anı eğlenceye dönüştüren sosyal ayrıcalıkları, kafeleri, restoranları ve ticari alanlarıyla sizleri İstanbul’un en doğal haline davet ediyor…
 
Bahçekent, tıpkı Bahçeşehir ve Ispartakule gibi gayrimenkul yatırımların yoğunlaştığı, ulaşım imkanlarının zenginleştiği İstanbul’un yepyeni, gözde yerleşim bölgesi… Yakın gelecekte pek çok insanı kendine çekecek yatırımların yapıldığı Bahçekent’te bölgeye değer katacak proje; Cadde Flora yükseliyor!...
 
Cadde Flora, çevresinde yapılan yatırımlar sayesinde bölgenin bir çok çekim alanının ortasında yer alıyor. Örneğin; 160 bin metre kareye yayılan dev şehir parkıyla komşu! Diğer yandan projenin hemen karşısında hastane ve okullar inşaa edilecek.
 
Cadde Flora konumunun yanı sıra ulaşım imkanlarıyla da öne çıkıyor. Tem Otoyolu’na yakın mesafedeki proje, Delikkaya üzerinde inşaa edilmesi planlanan, TEM ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantısına yakınlığıyla da şehrin önemli iki aksı arasında yer alacak. Üstelik raylı sistem projeleriyle beraber ulaşım oldukça kolaylaşacak.
 
Kısaca Cadde Flora; konumuyla her geçen gün değerlenen, hayatın merkezinde sizlere alışveriş imkanı sunacak.